06Kwi2015

 

Kiedy byłam dzieckiem moim ogromnym marzeniem było móc zrobić sobie w domu gofry i zjeść ich tak dużo jak tylko się da. Teraz jestem dorosła, ale miłość do gofrów pozostała. Niedawno kupiliśmy gofrownicę, więc marzenia mogę spełniać, kiedy tylko chcę.

więcej»
04Kwi2015

 

Życzę Wam ciepłych, pogodnych, wiosennych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech każdy z nas odnajdzie w nich to, czego potrzebuje najbardziej: rodzinnej atmosfery, odpoczynku, chwili zadumy, a kolorowe pisanki, żółte kurczaki, mazurki i wspólne polewanie wodą w Lany Poniedziałek przyniosą piękny uśmiech każdego dnia.

więcej»

 

Ponieważ płatki owsiane są w moim domu ostatnio stałym produktem przepis na ciasto owsiane od razu mnie zainteresował. Połączenie czekolady i orzechów włoskich jest jednym z moich ulubionych. Do ciasta dodatkowo dodaje się mało mąki i niedużo cukru. To również jego zalety

więcej»

 

Każda mama i ta która pracuje i taka, która tylko „siedzi” w domu z dziećmi potrzebuje czasem chwili wytchnienia. W każdej pracy monotonia, codzienne zmagania zabijają świeżość i ochotę do działania. Chociaż kocham moją rodzinę nad życie i ja potrzebuję czasem wyjść, żeby nie słyszeć co pięć sekund „mamoooooo…..”, żeby nie zastanawiać się, co zrobić na obiad, żeby nie pamiętać o worku na zajęcia dodatkowe, kanapkach na drugie śniadanie.

więcej»
© DomowyPatchwork - All Rights Reserved.

mapa strony