Tegoroczne przygotowania do Wielkanocy zostały w naszym domu lekko przesłonięte przygotowaniami do egzaminów ósmoklasisty. Przed nami natomiast nerwowy czas rekrutacji do szkół średnich. Postanowiliśmy na chwilę zapomnieć o tym wszystkim i w czasie świąt tylko odpoczywać.


Życzę Wam ciepłych, pogodnych, wiosennych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech każdy z nas odnajdzie w nich to, czego potrzebuje najbardziej: rodzinnej atmosfery, odpoczynku, chwili refleksji przy filiżance kawy i świątecznym mazurku. Wyjdźcie na wiosenny spacer, cieszcie się słońcem i budzącą się do życia przyrodą.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!

więcej»

 

Ostatni dzień roku skłania do przemyśleń i podsumowań. Ci którzy robili postanowienia noworoczne mogą zastanowić się, które udało się zrealizować i czy pozostałe warte są przepisania na kolejny rok. Ja nie robię postanowień. Kiedy nie uda mi się ich zrealizować budzą tylko frustrację i niezadowolenie. Dziś staram się realizować marzenia i podejmować wyzwania, które na bieżąco pojawiają się na mojej drodze. Jednym z nich jest od kilku lat systematyczne prowadzenie bloga. Tu chciałabym podziękować wszystkim, którzy towarzysza mi w tym wyzwaniu na blogu, FB i Instagramie. Bez Was byłoby to trudniejsze i znacznie mniej inspirujące.


Z okazji końca roku i u progu następnego życzę, żeby spełniały się Wasze marzenia, żebyście nieustannie wyznaczali cele i dążyli do ich realizacji. Niech otaczają Was pozytywni ludzie, którzy inspirują i popychają do działania. Niech Nowy Rok 2019 będzie lepszy niż ten który właśnie się kończy.


Szczęśliwego Nowego Roku!

więcej»

 

Przed Świętami Bożego Narodzenia wydaje nam się, że wszystko jest ważne: 12 tradycyjnych potraw na wigilijnym stole, zakupy, czyste błyszczące okna, wypastowane podłogi zakupy i mnóstwo wymyślnych prezentów. Kiedy jednak zatrzymamy się na chwilę w przedświątecznym szaleństwie i chwilę zastanowimy, to okaże się tak naprawdę najważniejsi sią nasi bliscy. Przecież jeśli nie mamy z kim usiąść do suto zastawionego stołu, przytulić podczas składania życzeń, czy uśmiechnąć ponad kubkiem gorącego kakao to wszystkie przygotowania zwyczajnie tracą sens.


W ten niezwykły czas Bożego Narodzenia chciałabym życzyć, żeby otaczali Was sami życzliwi, kochający ludzie, z którymi z radością będziecie dzielić magię świąt. Niech nadchodzące dni pełne będą zdrowia, spełnionych marzeń, rodzinnych spotkań z najbliższymi i uśmiechu na dziecięcych buziach.


Wesołych Świąt!

więcej»

 

Życzę Wam zdrowia i miłości, bo tego każdy z nas potrzebuje niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje.

Poza tym życzę Wam radosnej, słonecznej wiosennej Wielkanocy,

pysznych potraw na świątecznym stole, spokojnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Niech każdy z nas odnajdzie w świętach to, czego potrzebuje najbardziej:

rodzinnej atmosfery, odpoczynku, chwili zadumy.

Niech wyjątkowa ta atmosfera sprawi,

że naładujemy akumulatory przed kolejnymi pracowitymi dniami.

Wesołych Świąt!

więcej»

Choć trudno w to uwierzyć minął kolejny rok. Dzieci coraz starsze, za oknem na zmianę biało i zielono, tylko my ciągle jesteśmy piękni i młodzi Mrugnięcie


Przy tej okazji chciałabym podziękować Wam za kolejny rok razem w wirtualnym blogowym świecie. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wpisów i komentarzy.


Trzymam mocno kciuki, żeby w nadchodzącym roku spełniły się wszystkie Wasze marzenia: te duże i całkiem małe, te wypowiadane głośno i te najbardziej skryte. Życzę Wam zdrowia, szczęścia, miłości i żeby otaczali was tylko dobrzy i życzliwi ludzie.


Szczęśliwego Nowego Roku!

więcej»
© DomowyPatchwork - All Rights Reserved.

mapa strony