Kochani,


Otaczająca rzeczywistość nie rozpieszcza nas ostatnio. Może po to abyśmy mogli bardziej docenić to, co mamy w życiu najważniejszego: zdrowie, bliskich, wolność. Chociaż, gdyby chociaż przez chwilę, można było odetchnąć z ulgą, że wszystko idzie w dobrym kierunku, nie byłoby tak źle. I może właśnie tego, w tych magicznych daniach, Wam życzę. A także zdrowia, miłości i czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Znajdźcie czas na odpoczynek, rozmowę i zabawę z dziećmi. Cieszcie się chwilą wytchnienia przy migoczącej choince, świecach i domowych pierniczkach. A w Nowym Roku niech będzie mniej nieprzyjemnych niespodzianek i niech spełniają się wszystkie fantastyczne marzenia.


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

więcej»

Kochani,


Życzę Wam zdrowia i mnóstwa miłości i spokoju, bo tego każdy z nas potrzebuje niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Życzę, żeby znowu świat stał się otwarty, bezpieczny i przyjazny, aby każdy z nas mógł realizować swoje marzenia. Życzę Wam powrotu do szczęśliwej normalności. Niech wiosenna atmosfera świąt sprawi, że naładujemy akumulatory przed kolejnymi pracowitymi dniami. Dbajcie o siebie.


Wesołych Świąt!

więcej»

Kochani,


Trudny, pełen niepokojów odchodzi w przeszłość. Życzę Wam, żeby przyszły rok był spokojniejszy i przyniósł rychły powrót do normalności. Doceniajmy to, co w życiu najważniejsze, dbajmy o siebie i naszych bliskich, z którymi dzielimy każdy dzień, celebrujmy małe codzienne przyjemności. Spędźcie miło ostatni dzień 2020 i z nadzieją wejdźcie w następny 2021 rok.


Szczęśliwego Nowego Roku.

więcej»

 

Kochani w tym roku życzenia są bardzo przyziemne. Jaka jest rzeczywistość każdy widzi. Życzę zatem przede wszystkim zdrowia dla Was i Waszych rodzin i przyjaciół, siły dla tych, którzy właśnie walczą oraz nadziei dla tych, którzy w tym roku mają więcej pustych miejsc przy wigilijnym stole.


Życzę Wam również szybkiego powrotu do normalności z restauracjami, spotkaniami i podróżami. Życzę Wam spokojnych, optymistycznych świąt z choinką, pysznymi potrawami i bogatym Mikołajem.


Wesołych Świąt!

więcej»

Kochani,


Choćbyśmy nie wiem jak bardzo się starali tegoroczne święta Wielkiejnocy będą zupełnie inne. Część z nas spędzi je samotnie, część w mocno okrojonym gronie.

Życzę Wam mimo wszystko wiosennych, rodzinnych, smacznych i kolorowych świąt. Życzę Wam, żebyśmy jak najszybciej wspólnie, trzymając się za ręce, mogli wyjść na spacer do parku. Żebyśmy bez stresu mogli pojechać autobusem do pracy lub do szkoły. Żeby znowu świat stał otworem dla podróżujących. Żeby wszystkie pozamykane firmy na powrót mogły normalnie pracować, zarabiać zapewniając pracownikom i właścicielom dochód.

Może dziwnie brzmią takie słowa, ale życzę Wam powrotu do bezpiecznej pogodnej, normalności.


Spokojnych i zdrowych Świąt!

więcej»
© DomowyPatchwork - All Rights Reserved.

mapa strony