Kochani,


Choćbyśmy nie wiem jak bardzo się starali tegoroczne święta Wielkiejnocy będą zupełnie inne. Część z nas spędzi je samotnie, część w mocno okrojonym gronie.

Życzę Wam mimo wszystko wiosennych, rodzinnych, smacznych i kolorowych świąt. Życzę Wam, żebyśmy jak najszybciej wspólnie, trzymając się za ręce, mogli wyjść na spacer do parku. Żebyśmy bez stresu mogli pojechać autobusem do pracy lub do szkoły. Żeby znowu świat stał otworem dla podróżujących. Żeby wszystkie pozamykane firmy na powrót mogły normalnie pracować, zarabiać zapewniając pracownikom i właścicielom dochód.

Może dziwnie brzmią takie słowa, ale życzę Wam powrotu do bezpiecznej pogodnej, normalności.


Spokojnych i zdrowych Świąt!

więcej»

 

Chociaż naprawdę trudno w to uwierzyć znowu przełożyliśmy kartkę kalendarza, w dacie zmieniły się cyferki. Przecież dopiero przed chwilą składaliśmy sobie życzenia przy wielkanocnym stole, planowaliśmy udane wakacje i rozpoczynaliśmy nowy rok szkolny. Czas pędzi nieubłaganie, nie pozwólmy zatem, żeby nieistotne przykre drobiazgi przesłaniały nam to co naprawdę ważne. Życzę Wam zdrowia, miłości, spełnienia nawet najskrytszych marzeń i żeby ludzie byli bardziej życzliwi i uśmiechnięci a my, żebyśmy mogli z większym spokojem i nadzieją patrzeć w przyszłość.


Przy tej okazji chciałabym podziękować Wam za kolejny rok razem w wirtualnym blogowym świecie. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wpisów i komentarzy.

więcej»

 

 

Boże Narodzenie to chyba najpiękniejszy czas w roku. Żadne inne dni nie są równie nastrojowe ciepłe i rodzinne. W tym niezwykłym czasie Życzę wam, żeby Święty Mikołaj, Gwiazdor, Anioł, czy kto tam rozdaje u Was upominki, przyniósł wyłącznie radość i uśmiechy a w pakiecie nich dorzuci trochę śniegu i słońca. Niech dzieci mają zimowe święta.


Życzę Wam zdrowia, miłości i czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Po pracowitym dniu, przygotowaniach 12 tradycyjnych potraw znajdźcie czas na odpoczynek, rozmowę i zabawę z dziećmi. Cieszcie się chwilą wytchnienia przy migoczącej choince, świecach i domowych pierniczkach.


Wesołych Świąt!

więcej»

 

 

Tegoroczne przygotowania do Wielkanocy zostały w naszym domu lekko przesłonięte przygotowaniami do egzaminów ósmoklasisty. Przed nami natomiast nerwowy czas rekrutacji do szkół średnich. Postanowiliśmy na chwilę zapomnieć o tym wszystkim i w czasie świąt tylko odpoczywać.


Życzę Wam ciepłych, pogodnych, wiosennych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech każdy z nas odnajdzie w nich to, czego potrzebuje najbardziej: rodzinnej atmosfery, odpoczynku, chwili refleksji przy filiżance kawy i świątecznym mazurku. Wyjdźcie na wiosenny spacer, cieszcie się słońcem i budzącą się do życia przyrodą.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!

więcej»

 

Ostatni dzień roku skłania do przemyśleń i podsumowań. Ci którzy robili postanowienia noworoczne mogą zastanowić się, które udało się zrealizować i czy pozostałe warte są przepisania na kolejny rok. Ja nie robię postanowień. Kiedy nie uda mi się ich zrealizować budzą tylko frustrację i niezadowolenie. Dziś staram się realizować marzenia i podejmować wyzwania, które na bieżąco pojawiają się na mojej drodze. Jednym z nich jest od kilku lat systematyczne prowadzenie bloga. Tu chciałabym podziękować wszystkim, którzy towarzysza mi w tym wyzwaniu na blogu, FB i Instagramie. Bez Was byłoby to trudniejsze i znacznie mniej inspirujące.


Z okazji końca roku i u progu następnego życzę, żeby spełniały się Wasze marzenia, żebyście nieustannie wyznaczali cele i dążyli do ich realizacji. Niech otaczają Was pozytywni ludzie, którzy inspirują i popychają do działania. Niech Nowy Rok 2019 będzie lepszy niż ten który właśnie się kończy.


Szczęśliwego Nowego Roku!

więcej»
© DomowyPatchwork - All Rights Reserved.

mapa strony