18Kwi2022

  

Po trudnych dwóch latach wydawało nam się, że świat powoli wychodzi na prostą. Niestety po raz kolejny bez ostrzeżenia usłyszeliśmy złośliwy chichot losu i świat znowu pogrążył się w chaosie, który zostawia po sobie rozpacz żałobę i straty. Dlatego właśnie w tym czasie szczególnie powinniśmy doceniać w miarę spokojną rzeczywistość, pokój w naszym kraju i zdrowie. Przy okazji tych kilku wolnych dni doceńmy rodzinę, przyjaciół, wolność. Niech otaczają nas mądrzy i dobrzy ludzie, na których możemy liczyć w trudnych chwilach. Tego Wam i sobie życzę.

 

Wesołych Świąt!

więcej»

 

Kochani,


Otaczająca rzeczywistość nie rozpieszcza nas ostatnio. Może po to abyśmy mogli bardziej docenić to, co mamy w życiu najważniejszego: zdrowie, bliskich, wolność. Chociaż, gdyby chociaż przez chwilę, można było odetchnąć z ulgą, że wszystko idzie w dobrym kierunku, nie byłoby tak źle. I może właśnie tego, w tych magicznych daniach, Wam życzę. A także zdrowia, miłości i czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Znajdźcie czas na odpoczynek, rozmowę i zabawę z dziećmi. Cieszcie się chwilą wytchnienia przy migoczącej choince, świecach i domowych pierniczkach. A w Nowym Roku niech będzie mniej nieprzyjemnych niespodzianek i niech spełniają się wszystkie fantastyczne marzenia.


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

więcej»

Kochani,


Życzę Wam zdrowia i mnóstwa miłości i spokoju, bo tego każdy z nas potrzebuje niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje. Życzę, żeby znowu świat stał się otwarty, bezpieczny i przyjazny, aby każdy z nas mógł realizować swoje marzenia. Życzę Wam powrotu do szczęśliwej normalności. Niech wiosenna atmosfera świąt sprawi, że naładujemy akumulatory przed kolejnymi pracowitymi dniami. Dbajcie o siebie.


Wesołych Świąt!

więcej»

Kochani,


Trudny, pełen niepokojów odchodzi w przeszłość. Życzę Wam, żeby przyszły rok był spokojniejszy i przyniósł rychły powrót do normalności. Doceniajmy to, co w życiu najważniejsze, dbajmy o siebie i naszych bliskich, z którymi dzielimy każdy dzień, celebrujmy małe codzienne przyjemności. Spędźcie miło ostatni dzień 2020 i z nadzieją wejdźcie w następny 2021 rok.


Szczęśliwego Nowego Roku.

więcej»

 

Kochani w tym roku życzenia są bardzo przyziemne. Jaka jest rzeczywistość każdy widzi. Życzę zatem przede wszystkim zdrowia dla Was i Waszych rodzin i przyjaciół, siły dla tych, którzy właśnie walczą oraz nadziei dla tych, którzy w tym roku mają więcej pustych miejsc przy wigilijnym stole.


Życzę Wam również szybkiego powrotu do normalności z restauracjami, spotkaniami i podróżami. Życzę Wam spokojnych, optymistycznych świąt z choinką, pysznymi potrawami i bogatym Mikołajem.


Wesołych Świąt!

więcej»
© DomowyPatchwork - All Rights Reserved.

mapa strony