O mnie

Jestem kobietą, mamą i żoną. Parę lat temu, z wyboru, zostałam managerem domowego ogniska i rodzicielskim „autobusem szkolnym” Dobrze mi z tą zmianą trybu życia i tym chciałam się z Wami podzielić. Lubię być panią swojego czasu, zajmować się domem, dziećmi, gotować, czasem znajduję czas na drobne artystyczne prace.

W moich propozycjach kulinarnych w zasadzie nie znajdziecie przepisów na potrawy niezwykle skomplikowane i z listą składników długą jak książka telefoniczna. Nie lubię kupować wyrafinowanych dodatków, z których użyję szczyptę, żeby resztę wyrzucić za kilka miesięcy, bo termin przydatności minął. Cenię sobie kuchnię prostą, ciekawą i bardzo chętnie korzystam z dobrodziejstw natury używając składników łatwo dostępnych i sezonowych.

Czasami staram się w obiektywie zatrzymać jakąś niezwykłą chwilę. Jestem bardzo krytyczna w ocenie swoich prac, ale część z nich można obejrzeć na www.kobiecymokiem.flog.pl.

Potocznie mówi się, że siedzę w domu… Czasem wieczorem zastanawiam się, jak dalekie jest to od rzeczywistości

Miło mi, jeśli ktoś zechce dzielić ze mną moją codzienność. Czytam wszystkie komentarze, poznam różne opinie, nawet jeśli różnią się od moich ocen Komentarze, które mnie obrażają, są wulgarne, chamskie będę usuwać.
Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to zapraszam do pisania na e-mail: flora205@wp.pl

© DomowyPatchwork - All Rights Reserved.

mapa strony